Виробництво

Made in Germany – не просто фраза

 

Для нас "Вироблено в Німеччині" це не просто фраза, а справа всього нашого життя: абсолютно вся наша продукція виробляється в Німеччині в той час, коли ніхто не виробляє текстиль в Німечині. Ми вважаємо, що хороша робота заслуговує справедливу оплату. Окрім того, ми впевнені, що якість та стабільність може бути досягнута тільки шляхом виробництва в Німеччині, а не в більш дешевих азіатських країнах. Ми хочемо гарантувати високу якість, без експлуатації робочих та нанесення шкоди оточуючому середовищу.

Використання нешкідливих матеріалів є дуже важливою, оскільки наша продукція напряму контактує зі шкірою людини. Виробництво, яке відповідає німецьким екологічним нормам, та передові логістичні методики допомагають нам щоденно знижувати шкідливість для середовища. Ми гарантуємо безпеку не тільки нашої продукції, проте й всіх 9-ти етапів виробництва, що підтверджується сертифікатом якості Öko-Tex® Standard 100. Всі наші матеріали регулярно перевіряються незалежними інститутами, щоб переконатись в тому, що їх не тільки приємно носити, проте й в тому, що вони на 100% нешкідливі для шкіри. Ми віримо в наш бренд "Зроблено в Німеччині": річ йде не тільки про продукцію, але й також про виробництво упаковки та, звісно, штаб-квартири з відділом дизайну, обслуговуючим персоналом, сучасними складськими приміщеннями та дистриб'юторською системою, які також розташовані в Німеччині.

 

Все наше обладнання, частину якого ми конструювали самостійно, виготовлено в Німеччині. Необхідність в німецькому обладнанні викликана високими вимогами до якості нашої продукції. Невеликий екскурс по нашому виробництву: