P.A.C. Зимові спортивні шкарпетки

Зимові спортивні шкарпетки P.A.C. виконані з високоякісних матеріалів, мають привабливий дизайн та спеціальний крій відповідно до призначення. 

Екстратеплі високі шкарпетки P.A.C. Ski Classic WarmP.A.C. Ski Race Pro та P.A.C. Ski Allround призначені для катання в горах на сноуборді або на лижах. Поєднання ізоляційного матеріалу Primaloft і теплої мериносової вовни зігріває і підтримує тепло. 
Технологія Cell-Tech покращує амортизацію окремих ділянок і запобігає появі мозолів. 

Якщо Ви фанат кроскантрійного катання, скі-туру або бігових лиж, зверніть увагу на спеціальну модель середньої висоти P.A.C. Ski Cross Country. За складом технологічності вони подібні до вищезазначених, проте мають складнішу конструкцію та інше розподілення посилених та вентиляційних ділянок.

Для підкорення гір або інших диких просторів, а також для довготривалих прогулянок в лісі чи просто зимовим містом, найкращим варіантом є туристичні шкарпетки Trekking Light, Trekking Pro, Trekking Winter, спеціально сконструйовані для захисту ноги від навантажень при довготривалій ходьбі та для забезпечення комфортного мікроклімату в зимовому взутті. Вовна мериносів забезпечить тепло та затишок навіть в найсуворіших зимових умовах.

Для зимового МТБ вело незамінною є модель P.A.C. Primaloft MTB. Добре утеплені та надзвичайно зручні вони будуть ідеальним супутником Ваших покатеньок.