Про компанію

Німецька компанія з 20-ти річним досвідом

 

P.A.C. – одна з небагатьох успішних текстильних компаній в Німеччині, що виробляє мультифункціональні головні убори та спортивні шкарпетки. Метою компанії є виробництво товарів високої якості за справедливою ціною безпосередньо в Німеччині.

Всі зусилля компанії P.A.C. спрямовані в першу чергу на своїх клієнтів, які вже допомогли компанії досягди відповідного успіху.

     

Штаб квартира компанії знаходиться в невеличкому місті Schweinfurt в центрі Німеччини. Саме тут зосереджена вся робота компанії: виробничі потужності, сучасні складські приміщення, дизайнерський відділ та відділ продажу. Всі підрозділи ефективно взаємодіють один з одним для створення продукту, що повністю відповідає високим вимогам сучасного споживача. Компанія P.A.C. зі своїм більш ніж 20-ти річним досвідом впевнена, що поєднання матеріалів високої якості та передових технології виробництва ведуть до успіху на ринку. Для досягнення високих стандартів виробництва керівництво P.A.C. безпосередньо приймає участь в проектуванні власного в'язального обладнання.

   

P.A.C. – це компанія орієнтована на споживачів, яка має підвищені стандарти якості продукції. Чесність, справедливість та чемність - головні принципи, яких дотримується компанія P.A.C. протягом багатьох років.