Технології

Мікрофібра – матеріал, який присутній у більшості виробів P.A.C., не викликає подразнення шкіри і приємний на дотик. Даний матеріал набагато тонший і легший ніж аналогічний поліестер, який застосовується при пошиті одягу. Мультифункціональні головні убори P.A.C.  безпосередньо контактують зі шкірою, тому важливим є те, що в їх складі відсутні еластан і лайкра, а також те що цей матеріал пройшов ряд випробувань і отримав сертифікат Oeko-Tex® Standard 100.

Завдяки стрейчевому безшовному матеріалу (seamless-stretch) P.A.C можна носити різними способами. Матеріали P.A.C. мають спеціальну технологію в’язання, що забезпечує еластичність і збереження початкової форми протягом тривалого часу.

В структуру мультифункціональних головних уборів P.A.C. додані іони срібла (технологія SILVERPLUS®), які запобігають появі і розмноженню шкідливих бактерій на шкірі людини. Використання при виробництві екологічно безпечних матеріалів засвідчує високі стандарти якості продукції P.A.C.

Надтонкий матеріал в мультифункціональних головних уборах P.A.C. сприяє вільній терморегуляції організму. Завдяки спеціальній технології в’язання тканини, піт безперешкодно проходить через волокна і потрапляє на поверхню тканини, де швидко випаровується. 

Матеріал із якого виготовлені мультифункціональні головні убори P.A.C. має властивість «дихати». Мікроотвори на зовнішній поверхні тканини надто малі, щоб пропускати вологу і вітер ззовні, тоді як внутрішні пори достатньо великі, щоб тканина «дихала». Ця властивість матеріалу допоможе почуватися комфортно в спекотні дні, під час занять спортом і активного відпочинку.

Мультифункціональні головні убори P.A.C. можна носити в будь-яку погоду. Моделі з позначками UV & Windprotection  захистять вашу голову та шию від шкідливого сонячного випромінювання і сильного вітру. 

Причиною більшості нещасних випадків на дорозі є недостатня помітність через несприятливі погодні умови або сутінки. Саме тому так важливо, щоб інші учасники дорожнього руху бачили вас заздалегідь для того, щоб мати час для маневрування.  Світловідбиваючий матеріал 3M™ Scotchlite™ добре помітний в будь яку пору доби і за будь яких погодних умов, тим самим підвищуючи вашу безпеку на дорозі

 

Мультифункціональні головні убори P.A.C. із захистом від ультрафіолетового випромінювання UV-Protection+  - це чудовий літній головний убір, який захистить вашу голову і шию від шкідливих сонячних променів.

 

Багатофункціональне використання

 

Ще більше Матеріалів та Технологій від P.A.C.

Coolmax – це спеціальна матеріал із чотирьохканальною структурою, через яку волога на тілі транспортується на зовнішній шар тканини, де він висихає швидше ніж на будь-якому іншому матеріалі. Завдяки сучасній системі відведення вологи підтримується нормальна температура тіла і знижується ризик перегріву. Також даний матеріал блокує до 95% ультрафіолетового випромінювання.

В порівнянні зі звичайною вовною мериносова вовна набагато тонше. В природі мериносові вівці часто перебувають в екстремальних погодних умовах, саме тому їх вовна має унікальні терморегуляційні властивості. В спекотну погоду мериносова вовна добре провітрюється і охолоджує тіло, має природній захист від ультрафіолетового випромінювання, а також є вогнестійким матеріалом. За прохолодної погоди вовна зігріває тіло, навіть якщо матеріал змок. Саме завдяки своїм особливостям мериносова вовна є одним із найзатребуваних матеріалів сьогодення.

Primaloft  - це легкий «дихаючий» матеріал, який є одночасно і водовідштовхуючим. Завдяки анти-пілінговому ефекту тканина зберігає свій початковий стан протягом тривалого часу.    

Microlon – це тонкий, міцний і еластичний матеріал, який не потребує особливого догляду. Завдяки м’якій структурі тканина не протирається і зберігає початковий вигляд протягом тривалого часу.

 

Технологія Cell Tech була перейнята у навколишнього середовища і побудована на концепції бджолиних стільників. Cell Tech сприяє покращеному балансуванню і амортизації стопи. За допомогою технології Cell Tech шкарпетки чудово вентилюється, зменшується ймовірність появи мозолів. 

Технологія SILVERPLUS® передбачає використання іонів срібла при пошитті, які запобігають появі неприємного запаху. Навіть при значному потовиділенні матеріал залишається свіжим.

Технологія Super Fresh прискорює процес поглинання поту, цим самим підтримуючи внутрішній клімат організму. Матеріали для продукції обираються таким чином, щоб її можна було використовувати в будь-яких умовах. Еластична волокнина яка використовуються при виробництві не потребує особливого догляду, почуття комфорту не зникають навіть протягом декількох годин носіння.